top of page

Hakkımızda

1957 yılında Atatürk'ün son dönem şoförü Sn.Fahri UÇAR tarafından kurulan Uçar Otomotiv, 60 yılı geride bırakan otomotiv tecrübesi ile kaliteli hizmet ve sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla, değerli müşterilerimiz için, en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. 

Uçar Otomotiv olarak, Hyundai markasıyla aldığımız ödüller ile, hedeflerimizi daha ileriye taşıyarak, sektördeki iddiamızı sürdürmekteyiz. 

ucar-ikinciel.png

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin, kişisel tercih ve dış etkenler tarafından belirlenen, hızla değişen ihtiyaçlarının farkında, fayda odaklı ve "kişiye özel" çözümler sunarak, marka değeri ve kurumsal anlayışla paralel ilerleyerek müşterilerimize Hyundai ve Hyundai Uçar Otomotiv müşterisi ayrıcalığına sahip olduklarını hissettirmek.

ikinci-el-arac.png

VİZYONUMUZ

Beklentileri karşılayan ve beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, UÇAR OTOMOTİV tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemek. 

ikinci-el-oto.png

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda,müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince , mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalitepolitikamız olarak benimsemekteyiz.

Bu doğrultuda, bugüne kadar almış olduğumuz değerli ödüllerimizin ve elbette müşterilerimizin takdirinin devamı için;

ucar-otomotiv.png
hyundai-ucar.png

DİĞER HİZMET VE KURULUŞLARIMIZ

ucar-grup
  • Müşterilerimize ve tüm çalışanlarımıza karşı sergilediğimiz dürüstlük, şeffaflık, sadakat esaslarımız ile güvene dayalı ve güleryüzlü hizmet anlayışımızı sürdürmeyi,

  • Her koşul ve şartta müşteri ve memnuniyetini esas alan mükemmeliyetçi yaklaşımımızdan ödün vermemeyi,

  • Tüm çalışanlarımızla oluşturduğumuz, bizi başarılara taşıyan ve devamı için teşvik eden takım ruhumuz ve "BİZ" bilincimizi her geçen gün güçlendirmeyi,

  • Ürün ve hizmet faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek amacı ile kalite sistemimizi güncellemeyi,

  • Planlı/sürekli eğitimler ve denetimler ile çalışanlarımızın ve servis kalitemizin başarısını sürekli kılmayı,

  • Çevreyi ve insanı korumaya yönelik çalışmalar yaparak, sosyal sorumluluk bilincimizi tüm çalışanlarımız ve müşterilerimizle paylaşmayı Kalite Politikamızın ayrılmaz parçaları olarak görüyoruz.

bottom of page